HATİPOĞLU GÜNEŞ KİREMİT VE TUĞLA SANAYİ A.Ş.


ŞİRKETİMİZ

Hatipoğlu Güneş Kiremit, 1973’den günümüze 40 yılı aşkın bir süredir kalite ve güven ilkesi ile hareketle imalat sektöründe hizmetlerini sürdürmektedir.
Fabrikamız açık alanı 38.556 m2 ,kapalı alanı 10.642m2 olup tabii ve suni kurutma sistemleriyle kiremit üretilmektedir.
Fabrikamız kurulu alanı Kütahya-Eskişehir Karayolu 5. Km – KÜTAHYA adresindedir.

ÜRETİM

Üretimin her aşaması ; Hammadde seçiminden çamur hazırlanmasına , şekillendirmeden paketlemeye kadar titizlikle ve günümüz teknolojisine uygun olarak uygulanmaktadır.
Ayrıca, firmamız modern üretim anlayışına uygun olarak eleman eğitimine de önem vermektedir.

GARANTİ

Kiremitlerimiz TS EN 1304 belgeli olup, kurduğumuz ARGE laboratuarı ile ürünlerimiz; Mahya, Marsilya, Valensiya ,Akdeniz kiremit ve Osmanlı kiremitlerimiz düzenli olarak deneylerden geçmekte ve deney raporlarımız TSE tarafından değerlendirilmektedir. Ayrıca ürünlerimiz paketli ve silikonlu olarak müşteri talebine göre hazırlanmaktadır.

AMAÇ – HEDEF

Hatipoğlu Güneş Kiremit köklü geçmişinin oluşturduğu bilgi birikimi ve teknoloji ile sağlam, güvenilir, her zevke hitap eden, yapıları sanata dönüştürecek pişmiş kil ve topraktan mamul en geniş ürün yelpazesini müşterilerine sunmaktadır. Müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde sağlanmasını amaçlayan Hatipoğlu Güneş Kiremit seçkin ve köklü firmaların oluşturduğu geniş bir bayi ağı ile mamullerini müşterilerine ulaştırmaktadır.